Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran Süper Loto‘da çekiliş akşamı. Son yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye tutarı 22 milyon 225 bin 615 TL olmuştu.

24 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü, Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto’da bu akşamki çekiliş saat 21.30’da yapılacak. Çekiliş sonuçları Millipiyangoonline.com‘da canlı olarak yayınlanacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? ONLİNE SÜPER LOTO OYNA

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et.

SÜPER LOTO ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.