Oyuncular zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor

Yaşadığımız süre nedeniyle evde geçirilen süre artarken, evde kalanların ana faaliyetleri arasında oyun oynamaya ayrılan süre de artmaktadır. Birçok oyuncu, özellikle de zamanlarının çoğunu bir bilgisayarda geçirenler, oyun oynamak için daha fazla zaman ve enerji harcarlar. Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, evde kalırken oyunun hızını, performansını ve kalitesini artıran ürünleriyle dikkat çekiyor. Son zamanlarda özellikle kulaklıklar, fare ve klavye gibi temel ekipmanlardan bahsedilen direksiyonlar, oyun deneyimine yaratıcı ve yenilikçi çözümler getiriyor.

"Oyun meraklıları daha profesyonel ürünler arıyor"

evde harcanan zamanın artması, teknoloji ürünleri ve oyuncu ekipmanı Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük'e artan ilginin "insanlarının bugün evde kalmasını sağlayarak, Birçok insanın ilgisini çeken 7 – 70. Oyuncular için en iyi deneyimi sunan ve performansı artıran kaliteli ürünler ön plana çıkıyor Oyun tutkunları giderek daha profesyonel ürünleri tercih ediyor, bu noktada Espora Türkiye dünya büyümek ve yaymak için, profesyonel ekipman karşılamak için sektörümüz çok daha fazla ilham ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz.Örneğin, G PRO X, G332 kulaklık; G502 LIGHTSPEED, fare G305; G29 ve G920 gibi ürünlerimiz herkese hitap eden alternatifler olarak öne çıkıyor, bir başka deyişle evde kalmak ve ürünlerimizle oynamak mümkün. ”

Oyun tutkunları için verimliliğin önemli bir kriter olduğunun altını çizen Birol Sülük, “Oyunun zevkini artırmak ve daha verimli oynamak için önce temel oyuncu ekipmanının ergonomik, kaliteli ve kullanışlı. Oyun performansı ağırlıklı olarak oyuncuların beceri ve başarısı ile ölçülse de, doğru ekipman kullanılmadıkça tam bir performans yapmak mümkün değildir. Ürün güncellemelerinin ve ayarlarının doğru yapılması da çok önemlidir. Tüm bu koşullar yerine getirilirse, yüksek performanslı rekabetçi oyunların verimliliği ve keyfi artar. Hedefimiz bu duyguları Logitech G ürünleri ile her seviyedeki oyuncuya ulaştırmak. “

Logitech G fare ve tasarımları ve performanslarıyla öne çıkan kulaklıklar

Logitech G502 LIGHTSPEED, birinci sınıf kablosuz cihazların hassasiyetini ve performansını hayranların tercih ettiği bir tasarımla birleştirir. Dünyanın en çok satan oyun faresi G502'nin tasarımına ve özelliklerine LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojilerini ekleyen G502 LIGHTSPEED, ağırlığı 7 gram azaltılarak evde oyun keyfini iki katına çıkarıyor çığır açan yenilikler. Yüksek güç verimliliği HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oynayabilen G305, kablosuz oyun farelerine taze bir nefes verir. Mavi Mikrofonlar ile ortaklaşa geliştirildi ve VO'nun ilk adımını simgeliyor! CE yazılımı PRO X kulaklık, tüm kullanıcıların bir profesyonel gibi sesleri duymasını ve aynı kalitede konuşmasını sağlarken, G332 kulaklık, devrim niteliğindeki hassasiyeti ve hızı ile kullanıcılara rahat bir oyun deneyimi sunuyor. G332, sadece oyuncular için değil, aynı zamanda ev çalışanları için de kulaklık ihtiyacını karşılıyor.

PC, PlayStation ve Xbox uyumlu direksiyonlar

PC'ler ve Xbox'lar için uyumlu Logitech G920 ve PlayStation için tasarlanan G29 Driving Force yarış tekerlekleri, çift motorlu güç destekli şanzıman, paslanmaz çelik valf, fren ve debriyaj pedallarıyla hassas yarışlar ve uzun ömürlü güvenilirlik sağlar. Logitech G yarış tekerlekleri kullanıcılara daha konforlu ve uzun ömürlü bir oyun deneyimi sunuyor. Direksiyon simidinin masaya sabitlenmesine izin veren kelepçeler ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indirir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.