Start Your Journey Journey, NVIDIA, 505 Games ve KOJIMA PRODUCTIONS, GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER veya 2060 SUPER grafik kartları; Bu donanımda dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar satın alan oyun meraklıları sınırlı bir süre için yararlanabilecek. Oyun severler, Death Stranding'in indirilebilir PC versiyonu için bir Steam kodu alacaklar. Bugün itibariyle başlayan Death Stranding, Yolculuğunuza Başlayın Fırsatı 29 Temmuz 2020'ye kadar devam edecek.

ÖLÜM STRANDING ve daha fazlası için "Oyuna Hazır"

NVIDIA'nın en yeni GeForce Game Ready Sürücüsü, ilk günden itibaren Death Stranding için optimizasyonlar ve iyileştirmeler sunuyor. Bahsedilen sürücü Horizon Zero Dawn konusunda da en iyi deneyimi sunuyor. Kuşkusuz, F1 2020 sevenler de bu sürücüyü kullanmak isteyecekler!

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima ve stüdyosu KOJIMA PRODUCTIONS, Death Stranding, son zamanlarda oyun dünyasında büyük ilgi görüyor. DLSS 2.0 sayesinde, tüm RTX GPU'lar 1440p'de 100+ FPS veya 4K'da kusursuz 60+ FPS görüntüler sunarak oyunun önemli ölçüde performans göstermesini sağlar. Buna ek olarak, oyun dünyasında başka bir tanınmış ismin bu oyuna katkısı, oyun geliştiricilerinin kanıtlıyor. İddia.

Üç Yeni G-SYNC Uyumlu Ekran

G-SYNC Uyumlu program, G-SYNC ekosistemini başka bir noktaya taşıyarak sürekliliği sağlamayı ve hangi ekranların en iyi deneyim ile değişken yenileme hızı (VRR) sağlayacağını tüketicilere bildirmeyi amaçlamaktadır.

G-SYNC uyumluluk onayı alan ve iyi bir oyun monitörü arayan oyunculara, ayrıca DELL S2721HGF ve S2721DGF modellerine daha fazla seçenek sunacak yeni monitörler arasında Lenovo G25-10 yer alıyor.

G-SYNC Uyumluluk programı kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için üreticilerle (OEM'ler) birlikte çalışır. Başarılı olanlara “G-SYNC Uyumlu” denir. G-SYNC Uyumlu ekranların tam listesi için lütfen buraya tıklayın.

“Tek Tıkla” En İyi Ayarlar

GeForce Experience'ın tek tıklamayla optimizasyon özelliği (OPS), oyunların grafik ayarlarını yapılandırarak kesintisiz bir oyun deneyimi sunar. 700'den fazla oyunu destekleyen bu özellik, önceki sürücünün yayınlanmasından bu yana 10 yeni oyuna uyarlanmıştır:

  • Darksburg
  • Parçalanma
  • Balıkçılık Gezegeni
  • Flipper Hanesi
  • Justice RTX
  • Dış Wilds
  • Persona 4 Altın
  • Tabanca Kırbaç
  • Sünger Bob MeydanıPants: Bikini Bottom için Savaş – Rehidrated
  • Trackmanya

NVIDIA Game Ready Sürücüleri Hakkında
Game Ready Sürücüleri, en popüler oyunlar için lansman öncesinde veya öncesinde mevcuttur ve en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi için geliştirilmiştir. Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri Microsoft WHQL sertifikalıdır.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.