Şans Topu’nda çekiliş heyecanı yaşandı.Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 347 bin 924 TL. 13 Haziran 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -3-4-8-28-31- ve +6 oldu.

Sisal Şans oyunlarından Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar Milli Piyango Online’da yer alıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle kazanmak mümkün hale geliyor. 13 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları…

13 HAZİRAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUCU

Haftanın son Şans Topu çekilişinde büyük ödül merak konusu. Kazanmak isteyen binlerce kişi saat 20:00’de Şans Topu çekilişini canlı olarak takip edildi. ÇekilişiMilli Piyango TV Youtube kanalından izlenebiliyor. Açıklanan sonuçlara göre ise 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.