Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Musk görüşmesinde, Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususlar ele alındı.

TELEGRAM VE BiP’TEN DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Tesla ve SpaceX’in Kurucusu Elon Musk ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesine ilişkin sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Erdoğan, BiP ve Telegram hesaplarından yaptığı paylaşımda, Musk ile görüşmesinde, Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususları ele aldıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Teknoloji alanında ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve milletimize fayda sağlama amacıyla bu alanda atılan her adımı desteklemeyi sürdüreceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan batıya İslam düşmanlığı mesajı: Irkçı yüzler kendini belli etmeye başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İş Genel Başkanı Atalay’ı kabul etti[Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.