Süper Loto’da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Millipiyangoonline’da bulunan Sisal Şans’ın sevilen oyunlarından Süper Loto’nun bu akşam yeni çekilişi gerçekleştiriliyor. Büyük ikramiye ödülleri ile her hafta kazandıran Süper Loto sonuçları bugün kaçta açıklanacak? İşte, Süper Loto çekilişine dair detaylar…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Süper Loto’da pazar akşamı çekilişi için nefesler tutuldu. Çekiliş bu akşam saat 21:30’da gerçekleştirilecek. Büyük ikramiyeyi kazanan numaralar için Milli Piyango TV Youtube kanalından çekilişi canlı olarak izleyebilirsiniz. Sonuçları ise çekilişin hemen ardından haberimizde olacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU SORGULAMA…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.