HMD Küresel İcra Kurulu Başkanı Florian Seiche şunları söyledi:

“Sunduğumuz yeniliklerle Nokia akıllı telefon deneyiminin her geçen gün daha da gelişeceğine olan bağlılığımızı yerine getirmekten gurur duyuyorum. HMD Global için yeni bir çağ başlatarak, geleceğe hazır tamamen küresel bir akıllı telefonla 5G dünyasına adım atıyoruz. “

HMD Global'in Kıdemli Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas:

“Benzersiz cihazlar sunmak için ortaklarımızla çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden bu lansmanla bazı ilkleri duyurmak çok heyecan verici. Qualcomm Snapdragon 765G modüler platformunun yardımıyla, maliyet, kullanılabilirlik ve geleceğe hazır olarak tasarlanmış dünyanın ilk gerçek global 5G Nokia akıllı telefonunu yarattık. Qualcomm 5G çözümü, bir modülde sadece 40'tan fazla farklı RF bileşeni sunmakla kalmadı, aynı zamanda Nokia 8.3 5G modelinin 600 hmz'den 3,8 GHz'e kadar en fazla 5G Yeni Radyo bandına sahip olmasını sağladı. Bu, cihazın gerçekten küresel ve geleceğe hazır bir cihaz olduğu anlamına gelir. Google ile birlikte, etkileyici bir şekilde erişilebilir bir Android (Go sürümü) Nokia 1.3 sunmayı başardık ve Camera Go ile gelen ve Android 10 (Go sürümü) kullanan ilk akıllı telefonu tanıttık. Yeni Nokia 5.3, dört kamera ve Qualcomm Snapdragon 665 gibi güçlü özelliklere sahip ve onları daha geniş bir kitleye sunuyor. Ve elbette inanılmaz derecede popüler Orijinaller ailemizi görmezden gelemeyiz. Bu yüzden Nokia 5310'u geri getiriyoruz; böylece bir daha asla durmazsın. “

Nokia 8.3 5G

Dünyanın ilk küresel ve geleceğe hazır 5G Nokia akıllı telefonu olan Nokia 8.3 5G, bağımsız ve bağımsız olmayan 5G kombinasyonlarını destekleyerek, operatörlerin bağımsız ve bağımsız olmayan 5G kombinasyonlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. dünya çapında başlattı. Qualcomm 5G RF Front-End modülünü kullanan ilk akıllı telefon olan Qualcomm modüler platformunun bir parçası olan Nokia 8.3 5G, bir modülde 40'tan fazla farklı RF bileşeni sunuyor, bu da onu sadece global bir cihaz değil, aynı zamanda gelecek ve 5G. cihazı bir sonraki adım için hazır hale getirir.

Nokia 8.3, 5G ZEISS lensli güçlü PureView dörtlü kamerayla birlikte gelir ve istediğiniz anı yakalamanızı sağlar. Nokia 8.3 5G, sınırsız yaratıcı olmak isteyenler için ideal bir telefon, ZEISS Cinema'yı ilk çekim ve düzenleme uygulaması yapıyor ve çok düşük ışıkta bile OZO ses ile video özelliği sunuyor. Geleceğe hazır 5G için optimize edilen Nokia 8.3 5G, bir sonraki aşamaya her zaman hazır olacak, yani daha fazla insanın gittikleri her yerde inanılmaz yüksek akış ve oyun hızlarının tadını çıkarabileceği anlamına geliyor. Arktik gökyüzünden esinlenerek Arctic Night renginde satılmaktadır.

Qualcomm Başkanı Cristiano Amon şunları söyledi:

“Qualcomm Snapdragon 765G Modüler Platformu ile ticari olarak piyasaya sürülen ilk cihazlardan biri olan yeni 5G cihazlarında HMD Global'i desteklemekten gurur duyuyoruz. Bu platformu, herkese 5G deneyimi sunmaya ve müşterilerimize pazara sunma süresi açısından fayda sağlamak için geliştirdik. Dünyanın ilk duyurulan 5G ile entegre mobil platformu olmasının yanı sıra, bu platform gelişmiş RF modülü ile gerçek bir global 5G çözümü sunuyor. Bu modüler yaklaşımı kullanan Nokia 5G cihazları, ince tasarımı gün boyu pil ömrü desteğiyle birleştiren mükemmel cihazlar olacak. Geleceğe bakıldığında, 5G teknolojisi ile yapılabilecekler sınırsızdır. Bu nedenle, Qualcomm ve HMD'nin 5G döneminde birlikte başarabileceğini düşünmek bizi heyecanlandırıyor. “

Nokia 5.3

Nokia akıllı telefonlara olağanüstü değer katmak için bazı ilkleri olan Nokia 5.3 dörtlü kamera, bu modelde en yeni Qualcomm Snapdragon 665 işlemci ve iki günlük pil ömrü sunuyor. AI destekli dört kamera nerede olursanız olun mükemmel fotoğraf çekmenizi sağlar; gece modu sayesinde, ışık yetersiz olsa bile. Geniş açılı ve makro lensler yakın çekim, geniş çekim ve manzara çekimleri yapmanıza yardımcı olur. Büyük 6.55 inç ekranıyla Nokia 5.3, en sevdiğiniz şovların keyfini çıkarmanıza ve gün boyu oynamanıza izin verir. Nokia 5.3, dayanıklı ancak çarpıcı bir İskandinav tasarımına sahip, Android 10 ile birlikte geliyor ve özel bir düğme ile Google Asistan'a hızlı erişim sunuyor.

Nokia 1.3

Nokia 1.3, modern teknoloji ve yepyeni Android 10 (Go sürümü) işletim sistemini hiç olmadığı kadar uygun bir fiyata sunuyor. Camera Go uygulamasını, düşük ışıklı Yapay Zeka görüntü füzyon teknolojisini, Gallery Go uygulamasını ve parlak HD + kenardan kenara ekranını akıllı telefona ilk kez getiren Nokia 1.3, içeride veya dışarıda tüm ayrıntıları görmenizi sağlar. Android 10 (Go sürümü) işletim sistemiyle sunulan ilk akıllı telefon olan Nokia 1.3, sizi eğlendirmek için daha yüksek hız, daha fazla güvenlik ve milyonlarca uygulamadan yararlanıyor. Buna ek olarak, her zaman güncel ve Android 11 (Go sürümü) için hazır olan cihaz, her geçen gün daha da iyileşmeye devam edecek bir deneyim sunuyor.

Nokia 5310

Orijinal Nokia 5310 Xpress Music'in yeniden tasarımı, MP3 çalar ve Nokia 5310 ile FM radyo ile birlikte gelir. Ön tarafta en sevdiğiniz şarkıları hareket halindeyken tutan iki güçlü hoparlör de bulunur. Nokia 5310, klasik tasarıma çekici ve yepyeni bir boyut ekleyerek sizi günlerce bağlantıda tutan dayanıklı bir batarya ekler.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.